Зацініть красу гри ще до початку активної фази Sea Breeze 2021.
18.06: есмінець HMS Defender та фрегат ВМС Нідерландів HNLMS Evertsen прибувають в порт Одеси.
19.06: автоматична система розпізнавання (AIS) раптом починає показувати викривлені дані про місцеперебування цих двох кораблів. AIS демонстрував нібито кораблі перебували біля берегів Криму, поблизу контрольованої РФ військово-морської бази в Севастополі, в той час, як в реальності кораблі були пришвартовані в Одесі й це зафіксовано на камерах спостереження.
21.06: 6-й оперативний флот ВМС США анонсує, що цього року Sea Breeze буде мати рекордну кількість учасників - 32 країни, 32 кораблі, 40 літаків, 18 команд спеціального призначення.
21.06: На борту есмінця HMS Defender урочисто підписали «Меморандум про реалізацію проєктів морського партнерства між консорціумом промисловості Сполученого Королівства та Військово-морськими силами України»
23.06: На борту есмінця HMS Defender Сили Спеціальних Операцій України, Великої Британії та США провели спільне тренування, де відпрацювали абордажні дії.
23.06: Посольство РФ у США істерично закликало відмовитись від проведення маневрів Sea Breeze у Чорному морі й зазначило, що є ризики “ненавмисних інцидентів”.
23.06: есмінець HMS Defender пройшов в 12 милях біля берегів окупованого українського Криму, росіяни почали битись в істериці, а МО РФ почало видавати повідомлення, що нібито обстріляло попереджувальними пострілами британський корабель, а російський бомбардувальник Су-24М скинув на шляху проходження HMS Defender декілька осколково-фугасних снарядів. У відповідь МО Великої Британії сказали, що "не помітили цих попереджень" росіян й слідували виключно в межах норм міжнародного права у територіальних водах України, бо Крим - це Україна.
І це ж ще не почалась активна фаза маневрів Sea Breeze 2021, які стартують тільки з 28 червня